Ráj na konci světa

Výlety pro školy a dětská centra

MINIFARMA JE Z PROVOZNÍCH DŮVODU UZAVŘENA, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Nabízíme výlety pro děti na farmu ve Fojtovicích u Krupky, který můžete zařadit do výuky a následně prověřit znalosti žáků v hodinách. Tyto výlety nabízíme od dubna do června a je nutné si domluvit termín, maximálně na 1 den 45 dětí.

Jedná se o farmu s domácími zvířaty, kde děti mají možnost i s odbornější přednáškou (po domluvě s učitelem) poznávat zvířata a pohladit je, jde o králíky, kozy, ovce, prasata, koně a poníky, lamy. Pokud nám bude přáno, jsou, jako každoročně na farmě mláďata, takže se děti naučí rozpoznat samce, samici a mládě. Dále máme k vidění i domácí kur, slepice, husy, kachny, perličky, krůty atd. Zabýváme se chovem skotu, tudíž je možnost vidět krávy, telata a popřípadě býky (vše dle individuálního programu).

V programu je, že děti povozíme na koních či ponících, projedou se v zemědělské technice (traktory). Pro děti máme v programu ukázku a malou přednáškou o zemědělské technice. Zemědělská technika je v nabídce pouze do května. Po domluvě je také možnost ukázat práci s koněm, tzv. práce ze země, kdy kůň reaguje na pobídky. Dále si mohou odpočinout na dětském hřišti, kde jsou houpačky, kolotoč, prolézačka, trampolína, skákací hrad a ping pongový stůl. Mají možnost si upéci buřta a posedět. Vše záleží na vzájemné dohodě s Vámi, co by Vám vyhovovalo.

Také nabízíme, pokud byste měli zájem, možnost oběda (řízek, brambor, pití) v zasedací místnosti místního statku. Oběd a pití je za cenu 80,--Kč na dítě. V případě, že se rozhodnete pro opékání buřtů, můžete je přivést a opéci ve venkovním krbu, nebo je zajistíme (buřt, chléb, hořčice, kečup) za 35,-- Kč.

Konkrétní program lze upravit individuálně, v případě, že budete mít zájem i s procházkou na Komáří vížku s krásným výhledem.

Pokud jde o cenu tohoto výletu, tak prohlídka statku s průvodcem a přednáškou, vození dětí na koních, případně v traktoru a návštěva hřiště je od 35,--Kč na dítě.

Dopravu si musíte zajistit sami, nebo využít lanové dráhy na Komáří vížku a následně jít (procházkou cca 15min) na farmu pěšky, nebo využít městské autobusové dopravy, a to linky 484 z Teplic (Krupky) do Fojtovic.

Pokud se rozhodnete, že nás navštívíte, budeme velice rádi a kontaktujte nás.

Tel. 603 220 634 ( sms), e-mail info@fojtovice.cz, www.fojtovice.cz, www.facebook.com/Fojtovice .

MINIFARMA je z provozních důvodů UZAVŘENA, děkujeme za pochopení

Vození na koních

Vzhledem k situaci je vození na koních pozastaveno.

KONTAKTY

TELEFON: 417 863 978
SMS na tel.: 603 220 634

Facebook
info@fojtovice.cz

Razítko

Informace pro turisty - Již máme RAZÍTKO Fojtovic u Krupky

razitko.pdf

http://www.krupka-mesto.cz/

http://www.komarivizka.eu/

Vzduchoplavec Kráčmera

Byli jsme v televizi! A to konkrétně ve vlastivědném pořadu Petra Mikšíčka Vzduchoplavec Kráčmera, vysílaném na ČT1.

Vzduchoplavec Kráčmera

30. 6. Šárka

Zítra: Jaroslava

Návštěvnost stránek

078152
Fojtovice